Facebook ile Bağlan

Farmona 'nın en beğendiğim iki ürünü!

Son günlerde yıldızı parlayan dermokozmetik markalarindan biri olan FARMONA  markasının,kullandığım favori ürünlerinden bahsetmek istiyorum bu postumda.. Öncelikle markadan kisaca bahsedicem. Farmona Doğal kozmetik Laboratuvarı Üretim Tesisi,1997 de Güney Polonya'nın Krakow şehrinde inşa edilmiş.Krakow yüzyıllarca öncesine dayanan üniversiteleri ünlü bilim ve sanat merkezi özelliği taşıyan,Lehistan impratorlugu'na 500 yılı aşkın süre baskentlik yapmis,tuz madenleri ve kaplicalari ile ünlü bir şehir. Yüzyılların getirdiği bu dermatolojik bilgi birikimi ve tecrübe kendisini Farmona Dermacos markasının gelişiminde ortaya koymuş. Yıllar içinde güvenilirliği ve modern yapısından kaynaklanan yüksek kalitesi ile her sene musteri portföyünü artırmış bir marka..
 
  Uzman bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştığım markalardan biridir Farmona ve iki ürün serisi var ki gözüm kapalı kullanirim ve güvenle öneririm :) Dermacos anti-acne ve Dermacos anti-spot serisi..  
 
  Anti-acne serisinin yüz yikama jelini ,peelingini ve gece kremini denedim.ilk kullanimdan.itibaren etkisini gösteriyor..
 
Yikama ürünleri,icindeki nazik temizleyici tanecikler ile gözeneklerdeki kiri makyaji yağı derinlemesine temizliyor. Yikama sonrasi Dokunduğunuz an hissediyorsunuz o pürüzsüzlügü.Yag üretimini dengeleme özelliği var.  Görseldeki gördüğünüz soldaki krem ise  ayni serinin gece kremi.. hemen emilim sağlıyor.Yagli ve karma ciltlerin ihtiyaci olan bakimi sağlıyor .
 
 Dermacos anti-spot serisi ise leke olusumu ile savaşma da başarılı. Icerdigi sepicalm whitening complex ile kahverengi lekelerin giderilmesinde yardimci. Yine icerisindeki glikolik asit ise peeling etkisi yaratıyor. Çeşitli meyve ve bitki asitlerinden yapılmış "beyazlatici komplex"iceriyor.. Yeşil limon,Nilüfer çiçeği, akdut,E ve C vitaminleri mevcut. 
 
  Kimler kullanabilir diye sorarsak;hormon düzensizliği, güneş, gebelik,yaşlanma lekelerinden muzdarip olanlar,çiller ve diger faktörler nedeniyle bozulan cilde sahip olanlar için ideal. Görselde sağdaki krem ayni serinin gündüz kremi.. Güneş koruma özelliği de olan bu krem makyajalti bazi olarak da kullanılabiliyor gün içinde güvenle..
 
Çoğu doktorun cilt tedavilerinde güvenle reçete ettiği bir seri olduğunu da bilmenizi isterim.. 
 
 Acnelerinden ve lekelerinden sikayetci olan dostlara öneri olsun diye sonlandiriyorum ve birşeyi daha eklemek istiyorum.. Ciddi akne ve leke problemi yaşayan arkadaşlar önceliğiniz  doktora görünmek olmalı. Ben dermatolog ya da doktor değilim. Gerek calistigim zamanlardan edindigim tecrubeler,gerekse arastirip sahip oldugum bilgi birikimlerini ve arti olarak Kullanıp memnun kaldığım ürünleri anlatip fikir edinmenizi sağlıyorum.. Bu diğer postlarimda ki bahsettigim ürünler için de geçerli.  Ciddi problemler yasadiginizda herhangi bir ürün denemeden önce lütfen doktora danışın.. 
 
 Sevgiyle kalin! 
Bu içerik için oy ver:
EMZİKLER VE ÖZELLİKLERİ
CİLT TİPİNİZİ BİLİYORMUSUNUZ?

İlgili Haberler

Yorumlar

 
No comments yet
Zaten Üyemisiniz? Giriş Yapın
Guest
Cumartesi, 19 Eylül 2020

©2016 HamileAnneler

E-Bülten

Etkinlikler, Uzman Önerileri, Soru - Cevaplar, Haberler ve daha birçok şeyi kaçırmak istemiyorsan sende bize katıl!