Facebook ile Bağlan

Son Yılların Vazgeçilmezi Nude Rujlar !

Güzelliğine düşkün her kadının çantasından eksik etmediği şey nedir diye sorsak 10 kadından 8 'i ruj derdi sanırım. Ruj,bakımlı kadınların olmazsa olmazıdır.Makyaj yapmaya üşendiğimiz zamanlarda bile sadece ruj sürüp harika görünebiliyoruz çünkü... 

Ruj'un geçmişinin 5000 yıl öncesine  dayandığını öğrendiğimde hiç şaşırmadım :) kadınlar her zaman, her yerde,her çağda bakımlı görünmenin yolunu bulmuşlar.Bizler ise oldukça şanslı bir nesiliz ki bu muhteşem keşfin, modern zamanın imkanlarıyla harmanlanmış haline ve çeşitlerine kolayca ulaşabilip kullanabiliyoruz:)

Ruj modası her sene farklı trendlerle karşımıza çıkmakta... Çoğumuz trende uyarken,kalan kısım kendi klasikleşmiş favorilerinden vazgeçmemekte... Genellemek gerekirse neredeyse tüm kadınlar ruju sevmekte :)

 

2016' nın dudak makyaj trendi bu sene kırmızı ve bordo tonlar. Kırmızı rujun yakışmadığı kadın oldukça azdır. Her ten rengine uyum sağlamasından dolayı vazgeçilmezimizdir. Gece makyajıyla da gündüz makyajıyla da kullanılabilir olması muhteşem... Hepimiz biliyoruz ki her kadının makyaj çantasında Kırmızı bir ruj mutlaka mevcuttur. 

Moda ve makyaj sektöründe yeni trendler oluşturan ünlü make-up tasarımcılarının aksine bir de kendi makyaj modasını yaratan biz kadınlar varız :) trendimizi kendimiz yaratır bize yakışan neyse onu uygularız...
Dikkat çekmeden de güzel görünmek isteyen kadınların tercihi bu sene de nude ve şeftali tonda rujlar... Tıpkı kırmızı rujlar gibi bu renk nude rujlar da çantalarımızda yerini almaya başladı. Özellikle mat olanları oldukça muhteşem görünüyor. 

Her markanın kendine özgü kaliteli nude matte rujları var piyasada. Kendi markasından memnun olanlar bu tonlara devam etsinler ama yakin zamanda ruj alacak  ve bir arayış içinde olan arkadaşlara Carmina'nın matte rujunu tavsiye edebilirim.İçindeki şeftali renk pigmentleri ile dudakta çok soluk kalmıyor ve mat olduğundan dolayı kalıcılığı da oldukça uzun.. Üstelik her cilt tonuna yakışıyor..Numarası 04. Carmina'nın kendi internet sitesinden güvenle sipariş verebilirler.

Ve son olarak en iyi sonucu almak için, rujunuzu kullanmadan önce bir diş fırçası ile dudaktaki kurumuş ölü derileri almayı unutmuyoruz :) Sevgiyle kalın !
     

Bu içerik için oy ver:
ZAYIFLAMAK İÇİN 10 İPUCU
Bebeklerde gaz sancısı (kolik)

İlgili Haberler

Yorumlar

 
No comments yet
Zaten Üyemisiniz? Giriş Yapın
Guest
Cuma, 07 Ağustos 2020

©2016 HamileAnneler

E-Bülten

Etkinlikler, Uzman Önerileri, Soru - Cevaplar, Haberler ve daha birçok şeyi kaçırmak istemiyorsan sende bize katıl!