Facebook ile Bağlan

Ünlülerin Duyulmamış Güzellik Sırları!

"Kimse mükemmel değildir " Evet! Hemde hiç kimse... İster bir yıldız olsun, isterse bir ev hanimi... Her kadının mutlaka memnun olmadığı, saklamaya çalıştığı, nötr bıraktığı bir tarafı vardır. Çoğumuz mükemmel diye tabir ettiğimiz, hayranlık duyduğumuz ünlülerin nasıl mükemmel kalabildiklerini ya da her zaman neden bu kadar kusursuz görünebildiklerini merak etmişizdir...

Sonuç olarak her yıldızın kendine has güzellik sırları var. Peki hangi ünlü, o ışıltılı görüntüye sahip olmak için ne deniyor? Ne yapıyor?

 

Marilyn Monroe...

"O  pürüzsüz  ve ışıl ışıl görünen cildin sırrı aslında pek beğenmediğimiz vazelin kremmiş. Gelmiş geçmiş en güzel sarışın olan Marilyn vazelini makyaj bazı olarak kullanırmış".

 

Ajda Pekkan...

"O sütun gibi bacakların sırrı soğuk duşmuş. Diva her gün bacaklarını buz gibi suyla yıkar kan dolaşımını hızlandırırmış".

 

Özge Özpirinçci...

"Cildi için soda ve limondan buz küpleri yapar cildinde gezdirirmiş. Böylece kan dolaşımını hızlandırır, cildine parlaklık kazandırırmış".

 

Ebru Şallı...

"Her gün 250 gram kadar çiğ semizotu yermiş ünlü manken... Ayrıca o mükemmel fiziğinin formunu, pilates ile desteklediğini de bilmeyen yok zaten".

 

Cameron Diaz...

"Peeling işlemini süt tozu ile yaparmış güzel sarışın. Evet evet!  Bildiğimiz süt tozu ".

 

Yeşim Salkım...

"Her gece uyumadan önce cildine acıbadem kremi sürermis ve haftada 2 kez soda ile yüzünü yıkarmış. Hala ışıl ışıl değil mi sizce de?  "

 

Christina Aguilera...

"Benim de çok sevdiğim bu şahane kadın ise cildinin güzelliğini çiğ patatese borçluymuş. Patates cildine parlaklık kazandırdığı gibi, sivilcelere de iyi geliyormuş. Hafta da 3 kez yüzünde patates gezdirmeyi denemek lazım ;) ".

 

Ece Sükan...

"Türkiye'nin en kaliteli modellerinden biri olan Ece ise güzelliğini elmaya borçlu olanlardan... Her gün  2 elma yiyormuş".

 

Naomi Campbell...

"Kahvenin mucize güzelleştirici etkisinin farkında olanlardan biri de seksi siyahi model Naomi... Her gün bacaklarına duştayken kahve ile peeling yapıyormuş. Bu işlemi bende uyguluyorum. Selülite çok iyi geliyor ".

 

Selma Ergeç...

"Dudakları için her gün bal sürüyormuş. Bal ne güzel bir şey değil mi?".

 

Nükhet Duru...

"Bu kadın kendimi bildim bileli taş :) hiç yaşlanmayacak olanlardan. Nükhet ablamızın saymakla bitmeyen güzellik sırları var ama pek duyulmamış olanı günde bir litre maydanoz suyu içmesi".

 

Ve en etkilisini sona sakladım. Yaş ilerledikçe çarşaf gibi kırışmak istemeyenler için botoks tadında bir öneri geldi Sophia Loren'den... Ünlü Hollywood yıldızı haftada 2 kez domatesi soyup püre yapıyor ve bu karışımın içerisine biraz bal ve zeytinyağı ekleyip yüzüne sürüyormuş. 1 saatçik beklettikten sonra da soğuk su ile yıkıyormuş. Hatta birçok Hollywood starı da ayni işlemi uyguluyor ve memnun kalıyorlarmış. Benden söylemesi :)

 

Sevgiyle kalın! 

Bu içerik için oy ver:
Tok Tutan Salata
Gebelik Haftasına Göre Ölçümler

İlgili Haberler

Yorumlar

 
No comments yet
Zaten Üyemisiniz? Giriş Yapın
Guest
Cuma, 07 Ağustos 2020

©2016 HamileAnneler

E-Bülten

Etkinlikler, Uzman Önerileri, Soru - Cevaplar, Haberler ve daha birçok şeyi kaçırmak istemiyorsan sende bize katıl!